Biznesowy styl

Charakter zdjęć jaki zaprezentujemy nie jest tylko wynikiem naszego stroju. Niemniej jest to jeden z pierwszych elementów na które będziemy zwracać uwagę. Drugim ważnym elementem jest światło jakiego użyjemy. Możemy nim zrobić miękki łagodny portret lub użyć bardzo agresywnego ostrego oświetlenia – sprawdza się ono najlepiej przy zdjęciach mężczyzn.

Sesję dla Katarzyny wykonywałem już po raz drugi. Przy poprzednim naszym spotkaniu wykonałem małą sesję pamiątkową dla niej i jej koleżanki w rocznice ich znajomości. Przy tym zleceniu dostałem zupełnie inne zadanie. Kasia jest autorką poczytnego bloga Made by Gosch oraz trenerem i mówcą motywacyjnym. Potrzebowała zdjęć które będzie można wykorzystać w swojej pracy.

Przy tym zleceniu postawiłem na klasyczne oświetlenie składające się z dwóch źródeł światła – głównego oraz kontry. Na specjalnie życzenie gotowy materiał powstał w dwóch wersjach – kolorowej i czarno białej. Mi osobiście spodobała się ta pierwsza wersja ale wiem, że Kasi podeszły obie.

Podczas sesji mieliśmy cudowną asystentkę w postaci Zuzi – osobista stylistka a prywatnie 5 letnia córka Katarzyny. Dbała o każdy szczegół stroju swojej mamy. Przy takim małym pomocniku nie mogliśmy narzekać na nudną sesję.

Dziękuję za zaufanie i możliwość wykonania tych zdjęć.