Kobieca sesja ciążowa studio

Druga odsłona mojej sesji ciążowej z Angeliką. W tym przypadku wspólnie zrobiliśmy zdjęcia w ciepłym rodzinnym klimacie. Chciałem pokazać Angelikę w czasie oczekiwania na jej drugie dziecko w bardzo kobiecy a zarazem subtelny sposób. Sprawiłem aby zdjęcia przepełniała miłością do nowego życia które nosiła w swoim łonie.

Sesja ciążowa w domu

Tak jak i przy poprzedniej odsłonie – sensualnej sesji ciążowej – zdjęcia robiłem u siebie w mieszkaniu. Również i tutaj do sesji ciążowej makijaż wykonała Mrrr Make Up Magdalena Oziomek. W tym celu zaaranżowałem trochę wystrój mojego salonu. Specjalnie na okazję tej sesji powiesiłem w oknie koronkową firankę. W  bardzo przyjemny  i miękki sposób rozproszyła światło słoneczne.

Pierwsze ujęcia sesji ciążowej zaplanowałem zrobiłem pod oknem. Do tego ustawiłem tam beżowy fotel aby Angelika mogła spokojnie i wygodnie na nim usiąść i pozować do zdjęć. Modelka założyła długi rozpinany z przodu sweter dzięki czemu mogłem w fajny sposób pokazać jej ciążę. Dodatkowym atrybutem podczas tych zdjęć był kubek który trzymała w rękach. Właśnie on nadał zdjęciom ciepłą sielską atmosferę.

Wszystkie zdjęcia ciążowe na których Angelika pozowała pod oknem wyretuszowałem w ciepłych niemalże brązowych kolorach. Starałem się balansować tak kolorami aby były bardzo przyjemne dla oka. Dodatkowo zagrałem światłem i cieniem w naturalny sposób pogłębiając kontrast na zdjęciach ciążowych.

Kobieca sesja ciążowa w studiu okazała się też sesją rodzinna.

Po tym jak zrobiłem zdjęcia ciążowe Angelice stworzyliśmy jeszcze kilka rodzinnych kadrów. Do tego celu przearanżowałem trochę moje studio. Z racji tego, że słońce dość mocno schowało się za chmurami użyłem światła błyskowego. Postawiłem na jedno źródło w postaci parasolki 110cm. Moje modelki zapozowały zaś na czarnym aksamitnym tle.

Razem z Angeliką na sesji gościłem również jej pierwszą córkę Lilę. Na początku nie była zbyt chętna aby wspólnie pozować z mama. Na szczęście na sam koniec sesji udało się ją wspólnymi siłami namówić.  Dzięki czemu powstały bardzo rodzinne zdjęcia trzech pięknych kobiet.

Mam nadzieję, że dzięki tym zdjęciom Angelika będzie bardzo ciepło wspominać okres ciąży. Dzięki takim pamiątkom po latach z sentym.entem wraca się do tych wspomnień.