Sensualna brzuszkowa

Kobieta w ciąży jest piękna! Moim marzeniem jest aby każda z dziewczyn w tym stanie odkryła w sobie siłę i pokazała piękno ciąży. Dzięki sesji brzuszkowej przyszła mama zapamięta ten czas kiedy nosiła jeszcze swoje nienarodzone dziecko pod sercem. Moim zadaniem jako fotografa jest abyś czułą się swobodnie podczas zdjęć – odrzuciła swoje kompleksy i zatopiła się w pięknym świecie fotografii.

Sesja sensualna w ciąży

Przyznacie, że do takiej sesji trzeba mieć odrobinę samozaparcia. Jednak jeżeli znajdziesz w sobie odwagę powstaną niezapomniane fotografie które będziesz później wspominała.

Angelikę poznałem około dwóch lat temu. Na co dzień jest psią behawiorystką. Ja miałem szczęście poznać ją też od strony zdjęć. Do tej pory wspólnie wykonaliśmy kilka sesji zdjęciowych. Głównie były to właśnie zdjęcia sensualne więc na tym gruncie znaliśmy się bardzo dobrze i gdy przyszła do mnie wykonać sesję ciążową obyło się bez najmniejszego skrępowania.

Zdjęcia rodzinne

Wspólnie z modelką do mojego mieszkania zawitała również Lila. Mała słodka córeczka Angeliki. Połowa mojego dużego pokoju zamieniła się w mini bawialnię. Druga natomiast w salon kosmetyczny gdzie MRR Make Up Magda przygotowała makijaż do sesji. Ja za to myślałem jak znów zaaranżować swoje mieszkanie w profesjonalne studio fotograficzne.

Moje studio do sesji ciążowej

Do tej sesji brzyszkowej nie korzystałem z dużego studia fotograficznego. Na jej potrzeby zaadaptowałem mój duży pokój w mieszkaniu. Na ścianie balkonowej rozwiesiłem koronkową firankę. Chciałem aby w ten sposób światło wpadające do pokoju było bardzo miękkie i dawało łagodne cienie na ciele. Niestety słońce nie rozpieszczało nas za mocno i momentami musiałem doświetlać swoją scenę dodatkową lampą błyskową. Do zdjęć czarno białych zbudowałem specjalną konstrukcję separującą aby mocno rozświetlić samo tło zdjęcia. Chciałem aby Angelika pozostawał maksymalnie w cieniu i było jej widać tylko zarys sylwetki.

Ciało w ciąży

Na tych wszystkich fotografiach chciałem pokazać ciało. Angelika pozowała do tej części sesji głównie w samej bieliźnie. Wykorzystałem również koronkowe chusty których. Dały one bardzo ładny efekt welonu. Dodatkowo na niektórych ujęciach zmysłowo przesłoniły ciało.